Ola Muller

W kontakcie z drugim człowiekiem najbardziej fascynuje mnie odkrywanie wraz z nim jego świata. Wierzę, że ‘wszystko jest w nas’ – zarówno ograniczenia, jak i możliwości, aby z tymi ograniczeniami sobie poradzić.

Od 1997r., jako psycholog, towarzyszę ludziom w poszukiwaniu tych możliwości prowadząc warsztaty, szkolenia grupowe i sesje indywidualne.

Pomagam ludziom w:

  • budowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie,
  • rozwiązywaniu problemów w relacjach z innymi,
  • redukcji stresu
  • radzeniem sobie z lękiem i innymi trudnymi emocjami

Metody pracy

Interesuję się medycyną naturalną, metodami pracy z ciałem. W pracy indywidualnej łączę analityczne myślenie z intuicją oraz budowaniem relacji opartej na głębokim zaufaniu i akceptacji.

Na swojej ścieżce rozwojowej poznałam takie metody pracy jak:

  • NLP /Hermann Muller Walbrodt/
  • Integrująca Obecność /Collin Sisson/
  • Biofeedback HeartMath
  • Racjonalna Terapia Zachowań
.

Wykształcenie i uprawnienia

Jestem psychologiem, ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego

Posiadam rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Ukończyłam I Fazę Programu Licencyjnego i mam uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją.

Prywatnie

Prywatnie najchętniej spędzam czas aktywnie – na górskim szlaku lub rowerze, ćwicząc jogę lub zwyczajnie chodząc po parku. Lubię być z bliskimi mi ludźmi, podróżować, robić zdjęcia, odkrywać nowe smaki i oglądać filmy.

Kliknij przycisk aby umówić się z Olą na bezpłatną, 20-to  min rozmowę przez skype. Poznaj Olę i sprawdź w jaki sposób może Ci pomóc.

Kliknięcie przeniesie Cię na stronę zamówienia bezpłatnej rozmowy wstępnej przez skype. Wypełniając formularz zamówienia w miejscu na notatki możesz podać swoje preferowane terminy spotkania. W ciągu jednego dnia od otrzymania zamówienia, Ola wyśle Ci na podany adres mailowy propozycję terminu spotkania i dane kontaktowe. Jeśli odpowiedź do Ciebie nie dotrze, sprawdź folder SPAM, a jeśli to nie pomoże, napisz mail na adres kontakt@ekalinowska.pl

Rozmowa z Olą